O wydawnictwie

Uczelniane Wydawnictwo im. Prof. Leszka J. Krzyżanowskiego Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie znalazło się w wykazie wydawnictw MEiN publikujących recenzowane monografie naukowe i otrzymało 80 punktów!

Wydawnictwo im. prof. Leszka J. Krzyżanowskiego Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, wcześniej zwane Oficyną Wydawniczą WSM, powstało na przełomie lat 1998–1999 z inicjatywy prof. Leszka J. Krzyżanowskiego. W ciągu kilkunastoletniej działalności tej jednostki wydanych zostało ponad sto publikacji naukowych, m.in. monografie, prace o charakterze esejów naukowych, podręczniki i skrypty, publikacje badań naukowych, a także periodyki naukowe z serii ”Studia i Materiały" i "Zeszyty Naukowe", „Studia Informatyczne”, ogólnouczelniane, wielokierunkowe tematycznie pismo naukowe „Nauka. Gospodarka. Społeczeństwo” i kwartalniki naukowe „Zarządzanie. Teoria i Praktyka”, „Studia Prawnicze i Administracyjne” oraz pismo studenckie – „Studenckie Forum Naukowe”.


Obecnie Wydawnictwo koncentruje się na wydawaniu monografii i podręczników akademickich oraz czasopism naukowych: „Studia Społeczne”, „Postępy Techniki Przetwórstwa Spożywczego”.

Celem Wydawnictwa, wyznaczonym przez jego założyciela i patrona, Profesora Leszka J. Krzyżanowskiego, jest zapewnianie studentom pomocy dydaktycznej poprzez publikację podręczników, a także promowanie dokonań naukowych środowiska akademickiego Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.

 

Wydawnictwo Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie ze względu na sytuację pandemiczną w kraju pracuje zdalnie.

Dyżur stacjonarny odbywa się w:
Środy, godz. 10.00-14.00, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym: 601-958-324

 

Wydawnictwo Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
tel. 22 59 00 868
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pełnomocnik Rektora ds. wydawniczych
dr Stanisław Konarski

pokój F 305 (rektorat)
wtorek, piątek, godz. 10:00 - 14:00
oraz inne dni po - po umówieniu
tel.: +48 22 59 00 826
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Redaktor wydawniczy
dr Aleksandra Chyc

pokój F 001
wtorek, środa, czwartek godz. 10.00 - 15.00
tel.: +48 22 59 00 868
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Sprzedaż publikacji Wydawnictwa prowadzi położona w budynku uczelni księgarnia.

 

Please publish modules in offcanvas position.