Oferty pracy

Jesteśmy częścią Holdingu IMPULS-LEASING International i wchodzimy w skład Grupy Finansowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria.

Stanowisko: Młodszy Analityk w Departamencie Zarządzania Ryzykiem
Miejsce pracy: Warszawa

Szczegółowe informacje oraz aplikacja poniżej.

Departament Internacjonalizacji Przedsiębiorstw pracuje nad wsparciem polskiego eksportu. Współpracujemy z największą w PARP liczbą polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które realizują działania eksportowe, współpracujemy z Krajowymi Klastrami Kluczowymi, jak również z polskimi przedsiębiorcami, którzy zabiegają o finansowanie swoich pomysłów w programach grantowych prowadzonych bezpośrednio przez Komisję Europejską.

Departament Internacjonalizacji Przedsiębiorstw uczy, wspiera, kształtuje i zapewnia możliwość rozwoju. Oferowane półtoraroczne doświadczenie i umowę o pracę, która będzie doskonałym początkiem kariery w renomowanej instytucji z doświadczeniem praktycznym, które z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Dodatkowym atutem jest praca w młodym, przyjaznym i zgranym zespole, w którym dobra atmosfera i wzajemne wsparcie są kluczowymi elementami codzienności zawodowej.

Minimalne wymagania to ukończone studia licencjackie, ale kierunek nie ma znaczenia. Jeżeli kontynuujesz naukę, mamy też możliwości elastycznego uregulowania współpracy.

Więcej informacji poniżej.

Please publish modules in offcanvas position.