Zespół Laboratoriów Miernictwa i Elektroniki

W styczniu 2013 r. Firma NDN - Zbigniew Daniluk wyposażyła Zespół Laboratoriów Miernictwa i Elektroniki zlokalizowany w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie na Wydziale Informatyki Stosowanej i Technik Bezpieczeństwa w bardzo nowoczesne stanowiska dydaktyczne i badawcze z zakresu elektroniki analogowej oraz układów cyfrowych, a także w sprzęt kontrolno–pomiarowy. Po zmianach organizacyjnych na Uczelni zespół laboratoriów przeniesiono na Wydział Menedżerski i Nauk Technicznych. Dostarczone zestawy dydaktyczne wraz z aparaturą kontrolno-pomiarową (oscyloskopy, multimetry, generatory, mierniki mocy, zasilacze itp.) stanowią idealną bazę do nauki budowy i charakterystyk obwodów elektronicznych analogowych i cyfrowych. Dostarczony przez Firmę NDN sprzęt pozwala na budowę ponad 100 nowoczesnych stanowisk dydaktycznych zarówno analogowych jak i cyfrowych. Umożliwia również budowę stanowisk badawczych w dziedzinach technik analogowych i cyfrowych. Pozwala realizować wiele ciekawych i skomplikowanych stanowisk dotyczących systemów wbudowanych.

O Firmie NDNndn logo R

Firma NDN powstała w 1988 roku i jest liderem rynku aparatury pomiarowej w Polsce. Wyróżnia się dużą bazą asortymentu w ofercie handlowej i dużą aktywnością rynkową. NDN oferuje całe spektrum aparatury pomiarowej dla elektroniki i energetyki, od popularnych modeli multimetrów przez sprzęt średniej klasy po przyrządy z górnej półki firm takich, jak LeCroy czy Yokogawa. Dystrybucja aparatury pomiarowej jest uzupełniana przez szeroką ofertę narzędzi dla elektroników oraz usługi w zakresie kalibracji. Od niedawna w ramach firmy NDN funkcjonuje także laboratorium zajmujące się badaniem sprzętu pomiarowego. Cechą charakterystyczną firmy NDN jest to, że nie opiera się ona na jednej kategorii lecz na grupie produktów. Ma ona charakter zrównoważony, obejmując cały przekrój sprzętu pomiarowego. Poniżej podano oferowane główne grupy asortymentowe:

Aparatura pomiarowa

a) multimetry analogowe, cyfrowe i samochodowe,
b) miliomomierze,
c) mierniki cęgowe,
d) oscyloskopy analogowe, analogowo-cyfrowe i cyfrowe,
e) analizatory widma,
f) częstościomierze,
g) generatory funkcyjne, generatory obrazów testowych, generatory sygnałowe,
h) mierniki i sondy temperatury i wilgotności,
i) mierniki mocy, mierniki natężenia oświetlenia,
j) mierniki RLC,
k) mostki,
l) analizatory mocy i jakości zasilania,
m) dalmierze laserowe,
n) kamery termowizyjne,
o) karty oscyloskopowe,

Aparatura kontrolna

a) analizatory stanów logicznych,
b) laboratoryjne systemy pomiarowe
c) kalibratory temperatury, napięcia i prądu,
d) obciążenia elektroniczne
e) przetworniki pomiarowe,
f) regulatory temperatury,
g) rejestratory,
h) testery telekomunikacyjne,
i) testery układów cyfrowych,
j) testery urządzeń,

Narzędzia

a) lampy warsztatowe,
b) lutownice,
c) meble laboratoryjne,
d) akcesoria lutownicze i pomiarowe,
e) autotransformatory i transformatory,
f) dekady,
g) zasilacze laboratoryjne

 

Kontakt do firmy NDN:

NDN-Zbigniew Daniluk
ul. Janowskiego 15
02-784 Warszawa
Tel. 22 641-1547
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: http://www.ndn.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.