Koncert Prażanek - 3 stycznia 2014 r.

W dniu 26 listopada 2013 roku Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przy ul. Szubiskiej 4 w Warszawie wystąpił do Praskiego UTW przy WSM w Warszawie z zapytaniem "Czy istnieje możliwość gościnnego bezpłatnego zaprezentowania Seniorom z ZOL twórczości przez Zespół Wokalny Prażanki w celu wzajemnej aktywizacji?".

Zaproszenie zostało przez nas przyjęte. Koncert odbył się w dniu 3 stycznia 2014 roku. Repertuar zespołu zaprezentowany został w trzech częściach. Na początku zaśpiewano 3 piosenki: Upływa szybko życie, Pieśń wieczorna S. Moniuszki i Modlitwa B. Okudżawy. W drugiej części zaśpiewano sześć kolęd, a w trzeciej części "Wiązankę piosenek o Warszawie", za którą w 6 Ogólnopolskich Juwenaliach III Wieku w czerwcu 2013 r. nasz zespół otrzymał III nagrodę.

Pensjonariusze śpiewali razem z zespołem. Po naszym występie było wiele serdecznych podziękowań ze strony kierownictwa, opiekunów i lekarza. Każda osoba z naszego zespołu otrzymała podziękowanie o bardzo serdecznej i wzruszającej treści. Uważamy to za kolejny sukces naszych "Prażanek".

Autorka: Krystyna Burchardt

Słuchaczka PUTW

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png