Konferencja "Bioróżnorodność to także MY" - 7-8 czerwca 2016 r.

Konferencja podsumowująca Projekt "Bioróżnorodność to także MY" odbyła się w dniach 7-8 czerwca 2016 roku. Do udziału w Konferencji z Praskiego UTW zaproszone zostały Panie Krystyna Burchardt i Anna Kwiatkowska -  jako jedyne przedstawicielki UTW z Warszawy. Grupa została zakwaterowana w 3 gwiazdkowym Hotelu ZAJAZD ROZDROŻE w Nieborowie. 

Pierwszego dnia program był bardzo rozległy. Zaraz po obiedzie odbyła się Konferencja z elementami warsztatowymi. Podsumowanie Projektu "Bioróżnorodność to także MY" przedstawił organizator Pani Ewelina Skoczeń V-ce Prezes Fundacji Ziemia i Ludzie. Wykład na temat "Bioróżnorodność czy ją znamy i potrafimy zachować" wygłosiła Pani dr Maria Palińska. Wyniki konkursu na Akcję "Obserwator Przyrody" ogłosiła Pani Ewelina Skoczeń. W dalszej części Konferencji przedstawiciele UTW  zostali podzieleni na grupy i zaproszeni do uczestnictwa w debacie i warsztatach. Warsztaty obejmowały różne zajęcia np. o życiu pszczół i wykonywanie prac z wosku pszczelego. Inna grupa wysłuchała krótkiego wykładu na temat gatunków i życia sów żyjących w Polsce, a kolejna grupa wykonywała prace plastyczne z suszonych kwiatów, traw i ziół. Po zakończeniu prac odbyła się integracyjna kolacja z muzyką.

Następnego dnia po śniadaniu zorganizowany zosłat "Integracyjny Piknik Ekologiczny". W programie m.in. zwiedzanie muzeum i ogrodu w Nieborowie, poczęstunek, gry i zabawy z nagrodami (jedną z nich zdobyła Pani Anna Kwiatkowska), a na zakończenie odbyła się biesiada z pieczeniem kiełbasek.

 

Opracowanie: Krystyna Burchardt

Członek Samorządu Słuchaczy PUTW

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png