Pasaż TESCO "Poznaj bliskiego sąsiada" - 26-28 września 2014 r.

Pod hasłem "Poznaj bliskiego sąsiada" zostaliśmy zaproszeni do Pasażu TESCO, aby wziąć udział w akcji skierowanej do placówek, które poprzez swoją działalność umożliwiają rozwój lokalnych społeczności.

Celem tego przedsięwzięcia było wspieranie inicjatyw społecznych, inspirowanie do kreatywności, a także promocji własnych osiągnięć czy ciekawych inicjatyw.

W dniach 26-28 września 2014 r. Pasaż TESCO w ramach programu nieodpłatnie udostępnił nam powierzchnię, dzięki czemu mieliśmy okazję do zaprezentowania i promowania swojej dotychczasowej działalności. W ramach prezentacji wystawiliśmy 12 plansz zawierających twórczość literacką naszych słuchaczy: Pani Marianny Celej (I miejsce w kategorii poezja na 6 Juwenaliach III Wieku w 2013 r.), Pana Wiesława Lachiewiczxa (II miejsce w kategorii poezja na 7 Juwenaliach III Wieku w 2014 r. i wyróżnienia na * Juwenaliach III Wieku w 2015 r.) oraz Pani Janiny Krzewińskiej. Wystawiona była również płyta z 10 kolędami nagrana przez nasz Zespół Wokalny "PRAŻANKI".

Ogólnie biorąc było ogromne zainteresowanie klientów TESCO. Padało wiele pytań na temat samego PUTW, na temat prowadzonych zajęć, odpłatności, zajęć takich jak: tai chi, basen, chór, zajęcia taneczne i in.

Wyczerpujących informacji na wszystkie tematy udzielały Panie: Kierownik PUTW Aneta Pawłowska i słuchaczka Krystyna Burchardt.

 

Opracowanie: Krystyna Burchardt

Członek Samorządu Studentów PUTW

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.