TOA Poland

toalogoTOA Electronics Europe, światowy lider na rynku systemów nagłośnieniowych, komunikacyjnych i bezpieczeństwa, oferuje niezwykle bogatą ofertę produktów odpowiadającą każdym, nawet najbardziej złożonym potrzebom społeczeństwa.

Dzięki ciągłym obserwacjom zmian i trendów, a także dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, wspartych latami doświadczeń, japoński producent bezustannie dba o podnoszenie standardów oraz poszerzanie swojej oferty o coraz to nowe, jeszcze bezpieczniejsze rozwiązania z zakresu:

  • dźwiękowych systemów ostrzegawczych
  • systemów profesjonalnego nagłośnienia,
  • inteligentnych systemów Public Address,
  • systemów konferencyjnych,
  • systemów interkomowych i wielu innych.

Bezpieczeństwo
Wzrost przestępczości, postępująca urbanizacja i globalizacja powodują, że współczesne społeczeństwo bardziej niż kiedykolwiek poszukuje środków ochrony. Dlatego też, proponowane przez firmę TOA Electronics zaawansowane technologie zabezpieczeń mają na celu zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia. TOA Electronics to aktualnie jedyny na rynku europejskim producent DSO posiadający w swojej ofercie aż dwa systemy zgodne z europejską normą EN 54-16: VM-3000 oraz SX-2000. VM-3000 to w pełni zintegrowany dźwiękowy system ostrzegawczy, który jako pierwszy w Polsce i w Europie w kwietniu 2010 roku otrzymał certyfikat na zgodność z normą europejską EN-54/16. Bezpieczeństwo i niezawodność systemu potwierdza również świadectwo dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie. Drugim systemem jest zaawansowany system SX-2000 dedykowany dla instalacji zdecentralizowanych i wielostrefowych wymagających do 64 wejść oraz 256 wyjść audio. System został zaprojektowany w sposób w pełni redundantny. Zapewniono podwójną transmisję sygnałów audio i sterowania pomiędzy wszystkimi jego komponentami, a także podwójne źródło zasilania. System wyposażono ponadto w procesory DSP, które zapewniają wysoką jakość przetwarzanego dźwięku, niezbędną dla właściwego nagłośnienia obiektów sportowych oraz widowiskowych.

Informacja i komunikacja
W obliczu rosnących wymagań w zakresie przekazywania informacji na terenie obiektów, wewnętrzne systemy informacyjne firmy TOA odgrywają zasadniczą rolę w funkcjonowaniu wielu rodzajów budynków użytkowych. W celu zapewnienia nowych i efektywnych metod oraz rodzajów komunikacji firma TOA oferuje zaawansowane systemy wykorzystujące najnowocześniejsze technologie IT i wideo. W ofercie firmy znajdują się między innymi: systemy komunikacji bezprzewodowej, systemy interkomowe stosowane na lotniskach i w fabrykach oraz systemy do sal konferencyjnych i obiektów użyteczności publicznej.

Profesjonalne nagłośnienie
Dążeniem TOA Electronics jest tworzenie systemów nagłośnieniowych idealnie dopasowanych do miejsc, w których będą wykorzystywane. W tym celu w laboratoriach badawczych TOA Electronics stosuje się zaawansowane technologie wytwarzania dźwięku, takie jak precyzyjne symulacje pola akustycznego lub pomiary dźwięku cyfrowego w czasie rzeczywistym. Ogromną rolę w procesie projektowania odgrywa także wieloletnie doświadczenie firmy. Od sal koncertowych, po stadiony, od projektu po instalację i nadzór. Szeroki know-how TOA Electronics pomaga spełniać indywidualne wymogi miejsc, a tym samym przygotowywać systemy zdolne zapewnić optymalne brzmienie dźwięku. Bez względu na to czy w grę wchodzą małe czy duże areny lub inne obiekty wymagające zaawansowanych, wielozadaniowych systemów dźwiękowych, firma TOA dokłada wszelkich starań by tworzyć dynamiczne i przyjemne dla ucha przestrzenie dźwięku, spełniających nawet najbardziej wysokie wymagania profesjonalnych użytkowników.

Łącząc technologie bezpieczeństwa, dźwięku, informacji i komunikacji, TOA Electronics stara się zapewnić najwyższy poziom pewności, niezawodności i emocji Produkty i systemy TOA są wykorzystywane do różnych zastosowań na całym świecie.

 

www.toa.pl


Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png