Axence

axenceAxence jest prywatną firmą założoną w 2005 roku, która z zaangażowaniem tworzy najwyższej jakości, innowacyjne oprogramowanie do kompleksowego zarządzania sieciami komputerowymi. Rozwiązania Axence przeznaczone są głównie dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności; posiadających sieci składające się zarówno z kilku, jak i z kilku tysięcy urządzeń. Odnotowaliśmy już ponad 500 000 instalacji naszego oprogramowania na całym świecie i liczba ta stale się powiększa.
Axence nVision to wizytówka naszej firmy - wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie i efektywnie zarządzać swoją siecią. Aplikacja składa się z 5 modułów, które zapewniają: proaktywne monitorowanie i wizualizację sieci, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania, monitorowanie użytkowników, zdalną pomoc techniczną oraz ochronę danych przed wyciekiem - w jednym, centralnie zarządzanym programie.
Pomimo zaledwie kilkuletniej obecności firmy Axence na rynku naszym rozwiązaniom zaufały już tysiące użytkowników na całym świecie (Lista wybranych klientów). Aplikacja Axence nVision  jest także zdobywcą szeregu nagród: Microsoft Networking Infrastructure Solution of the Year 2008; Wyróżnienie w Konkursie Microsoft na Aplikację Roku 2008; łącznie 9 Nagród Złoty BIT dla najlepszego rozwiązania na konferencjach z cyklu GigaCon: Systemy dla Przedsiębiorstw, Kongres Bezpieczeństwa Sieci, Bezpieczeństwo i Niezawodność oraz Network; Produkt Roku 2012 i 2013 – wybór Czytelników magazynu "IT Professional" w kategorii oprogramowanie – monitoring i zarządzanie.

 

www.axence.pl

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png