Sony

sonyFirma SONY jest międzynarodowym projektantem i producentem sprzętu wykorzystywanego przy tworzeniu nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego. W swojej bogatej ofercie posiada różnorodne kamery IP (zewnętrzne jak i wewnętrzne, stałopozycyjne jak i obrotowe), kamery analogowe, wideoserwery, sieciowe rejestratory wizyjne oraz oprogramowanie Real Shot Manager (RSM). Program RSM jest programem stworzonym przez SONY specjalnie do inteligentnego monitoringu wizyjnego. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie centrum nadzoru wizyjnego w dowolnym miejscu, niezależnie od rozmieszczenia kamer (zarówno sieciowych, jak i analogowych poprzez wykorzystanie wideoserwera). Dzięki zastosowaniu inteligentnej analizy obrazu i rozwiniętym filtrom możliwa jest detekcja ruchu, detekcja przedmiotów (np. funkcja wykrycia pozostawionych przedmiotów, funkcja analizy położenia przedmiotów, itp.).

Firma SONY prowadzi także różnorodne szkolenia w zakresie systemów monitoringu wizyjnego:. od szkoleń sprzedażowych dotyczących produkowanych urządzeń i systemów,

poprzez szkolenia techniczne (m.in. konfiguracja kompletnych systemów wizyjnych) aż do szkoleń dla projektantów (z szczegółowym omówieniem i konfiguracją zaawansowanych urządzeń systemów monitoringu wizyjnego).

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png