dr inż. Stanisław Nader

Nader foto

Wykształcenie

Doktor nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport ( studia doktoranckie w Politechnice Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych). Tytuł zawodowy magistra inżyniera na kierunku Transport w specjalności logistyka i technologia transportu. Tytuł zawodowy inżyniera na kierunku Transport w specjalności logistyka
i marketing w transporcie.

Doświadczenie zawodowe

Posiada doświadczenie praktyczne m.in. jako ekspert ds. motoryzacji, obsługa projektów, przygotowanie ofert, obsługa pomiotów zajmujących się krajowym i zagranicznym handlem częściami zamiennymi oraz jako inżynier sprzedaży w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie w Zakładzie Akustyki i Elektroniki.

Uczestniczył także w przygotowaniu projektu budowy intermodalnego systemu transportowego do przewozu TIR-ów (wdrożenie spójnego systemu logistycznego, którego rdzeniem jest Patent nr 214797 pt. „Kolejowy wagon transportowy” przyczyni się do poprawy zrównoważonego rozwoju kolejowego transportu intermodalnego z zachowaniem wymogów ochrony środowiska, bezpieczeństwa i ekologii ).

Doświadczony nauczyciel akademicki oraz promotor prac dyplomowych inżynierskich. Aktywnie uczestniczy w realizacji projektów badawczych. Autor wielu publikacji, w tym m.in. dotyczących transportu intermodalnego.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png