Jarmark Floriański

jarmark florianski

W dniu 13 maja 2012 r. w Parku Praskim odbył się „VII Jarmark Floriański", organizowany przez Urząd Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy i Dom Kultury Praga.

 

 

W tym roku Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zapraszała do swojego stoiska, gdzie prezentowała bogatą ofertą zarówno w zakresie kształcenia (10 kierunków), jak również form doskonalenia, w tym m.in. studiów podyplomowych i kursów. Odwiedzających nasze stoisko WSM zapraszała do udziału w atrakcyjnych konkursach, zabawach oraz innych atrakcjach. Socjologiczne Koło Naukowe WSM w Warszawie zorganizowało dla dzieci konkurs plastyczny „Chodź pomaluj mój świat".

logo rpdPani Małgorzata Grzegorzewska Studentka WSM w Warszawie, Wolontariuszka, inspirująca w Uczelni liczne działania wspomagające na rzecz Drugiego Człowieka, w tym m. in. na rzecz dzieci z Zastowa Karczmiskiego z gminy Wilków, które ucierpiały z powodu dwukrotnej powodzi w 2010 r. zaprezentowała w Muszli w Parku Praskiego program i prezentację pt. ,,KORCZAK Z PRASKIEJ PERSPEKTYWY''. Przygotowany przez Panią Małgorzatę program, realizowany był w ramach zainspirowanych przez Panią Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Izabellę Kust działań Wydziału na rzecz Roku Korczakowskiego pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

rok korczaka

W programie przygotowanym przez Panią Małgorzatę wystąpiły dzieci z Zastowa Karczmiskiego z gminy Wilków, którym Pani Małgosia zorganizowała przyjazd do Warszawy. W ramach pobytu w stolicy dzieci zwiedziły m.in. ZOO, Centrum Nauki Kopernik. Przygotowany przez Małgorzatę program występów na scenie Muszli Parku Praskiego obejmował także występy artystów ze Żłobka nr 13 ulica Markowska 17a w Warszawie (piosenki o mamie), Przedszkole nr 164 ulica Szanajcy 12 w Warszawie (wiersze, piosenki, tańce), Szkoły Podstawowej 258 ulica Brechta 8 (program słowno-muzyczny), Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach Ula Karwowska (piosenka "profesor Robert"), Technikum Geodezyjno-Geologiczno-Drogowe ul. Szanajcy 5 w Warszawie Bartłomiej Grzegorzewski musical-gitara. W Jury koncertu zasiedli dr Izabella Kust WSM w Warszawie, Magdalena Henning-Rosiecka Naczelnik Wydziału Kultury Praga-Północ, Grzegorz Kwiecień Aktor Teatru Narodowego. Osobom, w tym m. in. Dyrektorom, Nauczycielom, Dzieciom i Uczniom z przedszkoli i szkół, Studentom oraz Pracownikom WSM w Warszawie zaangażowanym w prace w zakresie reprezentowania WSM w Warszawie, a także uczestnictwa w programie opracowanym i zorganizowanym przez Studentkę WSM w Warszawie Panią Małgorzatę Grzegorzewską w trakcie „VII Jarmarku Floriańskiego" - DZIĘKUJEMY.

Pismo od Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ

 

 

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b