Bal Karnawałowy 2015 w WSM dla Dzieci

formatka bal dzieci

 

W dniu 14.02.2015 r. z inicjatywy Pani Prorektor dr Joanny Michalak-Dawidziuk i Pana Prezydenta Prof. dr Stanisława Dawidziuka, Dr h.c. w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie po raz kolejny odbył się bal karnawałowy dla dzieci z warszawskiej Pragi.

Podczas zabawy na dzieci czekały niezliczone atrakcje i konkursy z nagrodami. Dla dzieci został również przygotowany poczęstunek, kącik rysowania oraz miejsce gdzie dzieci mogły pomalować sobie buzie i wykonać sobie bajeczne tatuaże.

Dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu Caritas, Fundacji Dzieci Arka, zabawa mogła przebiegać w tak miłej i pogodnej atmosferze i pomimo kończących się ferii na długo pozostanie w pamięci dzieci. Za co serdecznie dziękujemy.


Serdecznie podziękowania kierujemy również dla studentek Koła Naukowego Pedagogów EDUKATOR Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie: Ilonie Pikus, Joannie Chaniewskiej, Beacie Dzierżanowskiej, Edycie Sztrefner, Adriana Dziubeli, Monice Tyszce które wspomogły nas przy organizacji tego przedsięwzięcia.

W szczególności pragniemy podziękować naszemu studentowi Damianowi Godlewskiemu, który już po raz kolejny zapewniał nam wspaniałą oprawę muzyczną, bez której bal nie mógł by się odbyć...


Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b