Bal Karnawałowy 2014 w WSM dla Dzieci

formatka balk

 

W dniu 01.03.br w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbył się bal karnawałowy dla dzieci z warszawskiej Pragi. W balu wzięło udział około 50 dzieci. Podczas zabawy na dzieci czekały niezliczone atrakcje i konkursy z nagrodami m.in.: występ akrobatyczny Piotra Srzypka wolontariusza z PCK, jedzenie ciepłych lodów na czas, taniec z mumią, bajkowe zagadki, na koniec dzieci wykonały rysunki bałwanków. Dodatkowo dla dzieci został przygotowany poczęstunek, kącik rysowania oraz miejsce gdzie dzieci mogły wykonać sobie bajeczne tatuaże.
Ważnym punktem wydarzenia było losowanie nagród ufundowanych przez J.E. Prezydenta WSM w Warszawie Pana prof. Stanisława Dawidziuka, Dr. h. c. oraz J.M. Rektor WSM w Warszawie prof. WSM dr hab. Pawła Stanisława Czarneckiego.
Dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu Caritas, Fundacji Dzieci Arka, Fundacji Wspierania Rehabilitacji i Integracji osób niepełnosprawnych im. prof. A. Hulka, zabawa mogła przebiegać w tak miłej i pogodnej atmosferze i pomimo kończących się ferii na długo pozostanie w pamięci dzieci. Za co serdecznie dziękujemy.
Serdeczne podziękowania kierujemy również dla studentek Koła Naukowego Pedagogów EDUKATOR Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie Aleksandry Bulik, Moniki Witkowskiej i Magdaleny Bodych, które wspomogły nas przy organizacji tego przedsięwzięcia.
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png