SPOTKANIE WIGILIJNE - 19 grudnia 2018 r.

poniedziałek, 21 styczeń 2019 14:48

Od 10 lat, a także i w tym roku słuchacze Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku tym razem w dniu 19 grudnia 2018 r. zebrali się na Spotkaniu Wigilijnym. Na to tradycyjne spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele Władz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Przybyli: Pan Prezydent prof. dr hab. Stanisław Dawidziuk, Pan Rektor prof. dr hab. Henryk Stańczyk, Pan Kanclerz mgr Radosława Dawidziuk i Pan Dyrektor Centrum ds. Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Tomasz Szmel.

Pani Kierownik PUTW mgr Aneta Pawłowska powitała słuchaczy Praskiego UTW oraz zaproszonych gości, podziękowała za udane pierwsze półrocze działalności, złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia. W dalszej kolejności życzenia składali przedstawiciele Władz WSM oraz Przewodniczący Samorządu Słuchaczy Pan Wiesław Biernacki i i Zastępca PrzewodniczącegoPani Anna Kwiatkowska.

Po wszystkich oficjalnych przemówieniach i życzeniach przystąpiliśmy do najważniejszego punktu w tym dniu - dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń świątecznych i noworocznych. Zgodnie z tradycją przystąpiliśmy do spożywania poczęstunku przygotowanego przez nasze koleżanki "mróweczki". Na "stole wigilijnym" znalazły się ciasta, owoce, słodycze, napoje, kawa, herbata i inne cudeńka.

Spotkanie nasze przypominało miłą, serdeczną, rodzinną atmosferę. Tradycyjnie nie obyło się też bez zaśpiewania kilku kolęd.Wszystko to można obejrzeć na zdjęciach zrobionych przez naszą koleżankę "naczelnego fotografa i redaktora" oraz innych kolegów nie mniej zaangażowanych...

Opracowanie
Krystyna Burchardt
Członek Samorządu Słuchaczy
Praskiego UTW

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png