Zakończenie roku akademickiego 2016/2017

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 17:48

W dniu 19 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 oraz X – lecie istnienia Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Na tę uroczystość przybyli przedstawiciele Władz WSM:
J.E Prezydent Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie prof. dr hab. Stanisław Dawidziuk, dr h. c. i Pan Kanclerz mgr Radosław Dawidziuk oraz Pan Poseł Michał Szczerba, który od lat bierze udział we wszystkich uroczystościach Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy WSM w Warszawie.

Na wstępie Pani mgr Aneta Pawłowska Kierownik Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku powitała zaproszonych gości oraz zebranych słuchaczy PUTW, a następnie złożyła obszerne i szczegółowe sprawozdanie za okres 10 lat działalności PUTW. Kolejna osobą, która zabrała głos był J.E Prezydent WSM w Warszawie prof. dr hab. Stanisław Dawidziuk, dr h.c., który wypowiedział wiele ciepłych słów na temat istnienia Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, złożył gratulacje słuchaczom i Pani Kierownik PUTW oraz życzenia na przyszłe lata. Wiele serdecznych słów i podziękowań dla Kierownictwa PUTW i słuchaczy padło również z ust Pana Posła Michała Szczerby.

W dalszej części uroczystości przedstawiciele Samorządu Słuchaczy PUTW w osobach Pani Anny Kwiatkowskiej i Pana Wiesława Biernackiego wręczyli Pani Kierownik PUTW bukiet kwiatów i złożyli serdeczne podziękowania za 10 - letnią, niełatwą pracę w jednoosobowym prowadzeniu PUTW. Pani Kierownik zawsze, wszędzie i chętnie pomagała nam w wielu organizowanych spotkaniach takich jak: opłatkowe, wielkanocne, sylwestrowe, andrzejkowe, ostatkowe, wycieczki itd. Podziękowanie dla Pani Kierownik PUTW za opiekę nad naszą wspólną "rodziną", gdzie nie zawsze wszystko było łatwe i proste w załatwianiu.

W kolejnym punkcie części oficjalnej Pani Aneta Pawłowska wraz z Władzami WSM wręczała wieloletnim oraz najbardziej aktywnym słuchaczom złote, srebrne i brązowe pamiątkowe odznaki WSM, podziękowania oraz upominki. Na zakończenie spotkania wjechał olbrzymi tort z napisem: X lat Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Aby impreza do końca była jubileuszem, znalazł się również i szampan.

Serdeczne podziękowania dla Pań, które jak każdego roku przygotowywały "słodki poczęstunek" (kawa. herbata. soki. woda, ciasta i ciasteczka, owoce). Pięknie dziękujemy naszej niezastąpionej Ani Kwiatkowskiej, która zawsze czuwa nad przygotowaniem tej wspaniałej uroczystości.

Wszystko to o czym napisałam można oglądać na olbrzymiej ilości załączonych zdjęć.

 

Opracowanie: Krystyna Burchardt
Członek Samorządu Słuchaczy PUTW

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png