Festiwal Piosenki Seniorów prawobrzeżnej Warszawy

czwartek, 07 wrzesień 2017 17:37

Tradycją stało się, że Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe po raz szósty zaprosił Praski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie do udziału w Festiwalu Piosenki Seniorów Prawobrzeżnej Warszawy. Hasło przewodnie Festiwalu brzmiało: MELODIE PROSTO Z SERCA. Festiwal odbywał się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Płd. Tomasza Kucharskiego w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 w Warszawie.

Do udziału z Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zgłosiła się Pani Anna Kwiatkowska, która zaprezentowała piosenkę Stanisława Moniuszki PIEŚŃ WIECZORNA. Przy wykonywaniu tej piosenki Pani Ani kibicowali zaproszeni słuchacze PUTW.

W Festiwalu brało udział 25 solistów, którym akompaniował zespół muzyczny pod kierownictwem Mikołaja Gąsiorka. Na zakończenie wszyscy soliści otrzymali dyplomy za udział w Festiwalu oraz upominki rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Wszyscy biorący udział w Festiwalu soliści i goście zostali zaproszeni na ciepły poczęstunek.

 

 Opracowanie: Krystyna Burchardt

Członek Samorządu Słuchaczy PUTW

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png