Dr Izabella Kust

izabella kust

Dyrektor Instytutu Pedagogiki i Psychologii

Doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, specjalność naukowa zarządzanie oświatą; obszar zainteresowań – szkolnictwo zawodowe, jakość w edukacji, proces zmian, badania ewaluacyjne w oświacie. W latach 2010 - 2012 udział w pracach nad opracowywaniem zmian systemu sprawowania nadzoru pedagogicznego w ramach Projektu „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły etap II" w ramach III Priorytetu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 3.1.

Autorka kilkudziesięciu artykułów z zakresu wdrażania reformy systemu edukacji, reformy programowej, sprawowania nadzoru pedagogicznego, wychowania estetycznego, kształcenia zawodowego oraz materiałów metodycznych. Uczestniczka projektów EFS. Rzeczoznawca do spraw podręczników historii oraz wiedzy o społeczeństwie (zakres dydaktyczny). Ekspert z listy MEN w komisjach dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy.

Współredakcje naukowe: Kształcenie i wychowanie dla pracy i rozwoju, Autokreacja innowacyjna w procesie wychowawczym, Alternatywne metody wspierające proces kształtowania u ucznia postaw koniecznych do rynku pracy.

Kontakt:
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: (22) 59 00 858
Dyżury: Piątki 13:00 - 15:00 pokój F307

 

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook