dr Wojciech Styk

Styk W

Dziedzina: nauki społeczne
Dyscyplina: psychologia
Specjalność: psychologia społeczna, psychologia różnic indywidulanych, psychologia zdrowia

Nota biograficzna:

Absolwent Politechniki Lubelskiej (elektrothnika); Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie (zarzadzanie) oraz Uniwersytetu SWPS (psychologia). Studia doktoranckie ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie również uzyskał tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie psychologia. Prowadzi Prywatną Praktykę Psychologiczną „Incrementum”. Posiada praktyczne doświadczenie z zakresu psychologii biznesu, zarządzania zespołami, zarządzania projektami oraz sprzedażą głównie w branży finansowej.

Naukowo zajmuje się efektywnością i wytrwałością w działaniu oraz czynnikami związanymi z samokontrolą oraz motywacją. Interesuje się związkami między różnymi formami myślenia i wyobrażeń a także znaczeniem stresu i czynników sytuacyjnych związanych z efektywnością i wytrwałością człowieka. W jego obszarze zainteresowań jest również problematyka zaburzeń obrazu ciała, psychologia zdrowia oraz psychologia osób LGBT+.

Prywatnie ojciec dwóch córek, krótkofalowiec oraz miłośnik podróży i fotografii przyrody


Aktualny wykaz publikacji dostępny na stronie:
https://orcid.org/0000-0003-0186-3118

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżury:
Piątek - 10:00-11:00
Kod do zespołu Dyżury na MS Teams: jne0ay7

Please publish modules in offcanvas position.