dr Małgorzata Błądek-Kolatorska

malgorzata bladek kolatorska

Z wykształcenia doktor nauk społecznych w zakresie psychologii, certyfikowany terapeuta Metody Krakowskiej. Moje zainteresowania naukowe dotyczą w dużej mierze grup wykluczenia społecznego oraz grup zamkniętych. Tym środowiskom poświęciłam badania naukowe w Katedrze Psychoprofilaktyki Patologii Społecznej na KUL w Lublinie. Ponadto interesuję się psychologią kliniczną oraz psychologią rozwojową. Wiedzę z tych obszarów nauki wykorzystuję w swojej działalności praktycznej. Od dziewięciu lat prowadzę gabinet psychologiczno-logopedyczny, w którym realizuję terapię dzieci i młodzieży z problemami rozwojowymi, głównie ze spektrum autyzmu. Zawodowo współpracuję ze szkołą specjalną dla dzieci z autyzmem oraz z jedną z niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych w Warszawie. Posiadam doświadczenie w zakresie przeprowadzania i interpretowania psychologicznych narzędzi diagnostycznych, co niewątpliwie ułatwia mi pracę terapeutyczną. Dodatkowo mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu psychologii i socjologii. Współpracowałam z Akademią Obrony Narodowej w Warszawie oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Kontakt: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżury:
Wtorek 15:45-16:45
Kod do zespołu Dyżury na MS Teams: jne0ay7

Wybrane publikacje:
-Błądek M.: Autyzm problem wciąż nieznany [w:] Problemy Opiekuńczo –Wychowawcze 2013; (2); s. 16 - 20.
-Błądek M., Referda M.: Sponsoring – sposób na życie? [w:] Problemy Opiekuńczo –Wychowawcze 2012; 1 (8); s. 42 - 47.
-Błądek M.: Psychospołeczne korelaty doświadczania alienacji przez nieletnich chłopców [w:] Problemy Opiekuńczo-Wychowawcze 2011; 1 (4): 39-45

 

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b