Dr Grażyna Grabarczyk

Grabarczyk Grażyna 2Grażyna Grabarczyk – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doktor nauk prawnych w zakresie prawa karnego. Pracownik Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kierownik Katedry Podstaw Prawa Karnego i Prawa Karnego Skarbowego na UKW w latach 1994-2009. W latach 1999-2010 współpracowała z uczelniami niepublicznymi w Bydgoszczy, Toruniu i w Warszawie.
Specjalizuje się w prawie karnym materialnym, prawie wykroczeń, prawie karnym gospodarczym, prawie karnym skarbowym i europejskim prawie karnym.
Autorka monografii i artykułów w czasopismach prawniczych (Prokuratura i Prawo, Państwo i Prawo, akademickie zeszyty naukowe), w tym monografii „Przestępczość gospodarcza na tle przemian ustrojowych w Polsce" Toruń 2002. Uczestniczka i referentka szeregu ogólnopolskich konferencji.

 

Dyrektor Filii Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie z siedzibą w Bełchatowie

Kontakt:

tel. 22 59 00 815

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.