Schrack Seconet Polska

Schrack SeconetNajwyższy poziom bezpieczeństwa
Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie. Już pierwsze lata XX wieku to rozwój zakrojonej na szeroką skalę produkcji prowadzonej przez Radiolaboratorium doktora Eduarda Schracka, która po przerwie wywołanej zniszczeniami II Wojny Światowej kontynuowana jest aż do dnia dzisiejszego. W 1997 roku przystąpiliśmy do jednego z największych koncernów z branży zabezpieczeń Securitas AG, stanowiącego dziś jedną z najważniejszych platform rozwoju branży bezpieczeństwa w ogóle. W 1998 r. powstała Schrack Seconet Polska Sp. z o. o., zastępując działające od połowy lat 80'tych na rynku polskim przedstawicielstwo firmy austriackiej, stając się od tej pory jedynym, bezpośrednim reprezentantem producenta w naszym kraju.

 

Schrack Seconet to doświadczenie, innowacyjność i przede wszystkim bezpieczeństwo na najwyższym, światowym poziomie. Nasze produkty oparte są na najnowszych rozwiązaniach techniki, są intuicyjne w obsłudze i niezawodne w działaniu. Rozwój godnych zaufania systemów przeciwpożarowych stał się naszą tradycją. Dokonywane na szeroką skalę inwestycje w badania i rozwój, jak również praca w międzynarodowych zespołach, współpraca z uczelniami technicznymi, organami Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej oraz ośrodkami badawczymi, zapewniają nie tylko zastosowanie najlepszych rozwiązań technicznych w naszych produktach, ale również pomagają nam utrzymać przodującą rolę w misji zabezpieczania ludzkiego życia oraz mienia.

 

Pełna redundancja to nasze motto
Jedyna na rynku, w pełni zdublowana architektura systemu gwarantuje w razie awarii jednej z części systemu jego dalsze, poprawne działanie. Zdecentralizowana, modułowa budowa systemu umożliwia dopasowanie rozwiązań oraz możliwości urządzeń do indywidualnych potrzeb każdego obiektu. Systemy przeciwpożarowe firmy Schrack Seconet odpowiadają i znacznie przewyższają wymagania wszystkich, istotnych norm europejskich – np. EN 54. Urządzenia zostały wielokrotnie przetestowane i są dopuszczone do stosowania w wielu krajach europejskich. . Warto zauważyć, że Schrack Seconet jako pierwsze przedsiębiorstwo w branży, w całej Europie, otrzymało certyfikat jakości ISO 9001 we wszystkich dziedzinach swojej działalności.

 

Made in Europe
Schrack Seconet kładzie nacisk na rozwiązania najwyższej jakości. Nasze zaawansowane technicznie systemy sygnalizacji pożarowej są rozwijane i produkowane w Austrii i Niemczech, a stosowane w wielu krajach na całym świecie. Nasz zespół składa się z ponad 450 osób gotowych do wsparcia naszych klientów. Posiadamy oddziały w Szwecji, Polsce i na Węgrzech oraz przedstawicielstwa w Czechach, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Rosji, Indiach i Turcji, jak również wielu lokalnych przedstawicieli i dystrybutorów zapewniających bliską współpracę z naszymi klientami na całym świecie.

Na przestrzeni niemal dwudziestu lat działalności Schrack Seconet w Polsce, na naszej liście referencyjnej pojawiło się ponad 2000 obiektów, m.in. najsłynniejsze i największe sieci hoteli, obiekty sportowe, wysokiej klasy biurowce, obiekty magazynowe, obiekty przemysłowe. Urządzenia Schrack Seconet zastosowane zostały również w obiektach wojskowych (NATO), lotniskach oraz wielu innych obiektach rozmaitego przeznaczenia.

 

Schrack Seconet Polska Sp. z o. o.
ul. Domaniewska 44a
02-672 Warszawa
tel. +48 22 33 00 620 - 623
fax.+48 22 33 00 624
schrack-seconet.pl

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png