Jablotron

jablotronlogoFirma Jablotron Alarms a.s. specjalizująca się w rozwiązaniach bezprzewodowych systemów alarmowych wprowadza nowe, jeszcze bardziej zaawansowane urządzenia. Dzisiaj już nikt nie mówi o komunikacji "bez kabli", że jest gorsza. Wręcz przeciwnie, coraz bardziej widać, że przyszłością są systemy alarmowe oparte na dokładnie takich rozwiązaniach, jakie firma Jablotron Alarms oferuje i wdraża od lat.

Największą sztuką tworzenia jest proste i skuteczne działanie. Instalatorzy, którzy wykorzystują rozwiązania marki Jablotron cenią jej profesjonalność. Dobrze znane i wielokrotnie nagradzane systemy alarmowe rodziny JA-60 od kilku lat wyznaczają standardy rozwiązań bezprzewodowych. Kolejnym milowym krokiem jest system alarmowy nie bez przyczyny nazwany Oasis. Oaza to miejsce gdzie można odpocząć i poczuć się naprawdę bezpiecznie. I takie właśnie uczucia towarzyszą tym, którzy korzystają z rozwiązań firmy Jablotron. Warto także wspomnieć o kosztach.

Czy świat bez kabli jest piękny? Podchodząc do zagadnienia czysto ekonomicznie, najlepiej widać, na co warto postawić w przyszłości. Czas potrzebny na zainstalowanie systemu przewodowego jest o wiele dłuższy od instalacji bezprzewodowej, co sprawia, że koszty ponoszone przez firmę rosną. Jeszcze kilka lat temu, ktoś mógł powiedzieć, że ceny urządzeń radiowych są dużo większe. W tym momencie, ten kluczowy argument stracił na swojej ważności, ponieważ różnica w zakupie między urządzeniami przewodowymi i bezprzewodowymi praktycznie się zatarła. Dlatego zachęcamy szerokie grono obecnych i przyszłych instalatorów jak również wszystkich użytkowników do zapoznania się z ofertą firmy Jablotron Alarms.

 

www.jablotron-alarms.pl

 


 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png