RISCO Group

riscologoRISCO Group tworzy nowoczesne linie zaawansowanych zintegrowanych rozwiązań ochrony technicznej dla globalnego rynku zabezpieczeń. Począwszy od najnowocześniejszego oprogramowania, aż do najwyższej jakości systemów przewodowych i bezprzewodowych. Dzięki doskonałemu zrozumieniu pojęcia otwartej architektury, współdziałania, zarządzania systemami w sieci IP i technologii detekcji, firma oferuje wszechstronne produkty, spełniające najbardziej złożone potrzeby użytkowników.

Nasz zespół jest zbiorem kreatywnych profesjonalistów z wielu dziedzin, którzy sięgają po nowe idee, produkty i rozwiązania. Poprzez sieć oddziałów, rozlokowanych na całym świecie, dystrybutorów i partnerów firma RISCO Group zapewnia swoim klientom wsparcie, serwis i pomoc techniczną w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań.

RISCO Group oferuje swoim klientom rozwiązania w czterech dedykowanych segmentach rynku zabezpieczeń:

  • Oprogramowanie integrujące

Sterowanie systemami z poziomu jednej platformy jest coraz częstszym wymogiem stawianym przez zarządców obiektów. Aby sprostać temu wyzwaniu, firma RISCO Group oferuje scentralizowane oprogramowanie, integrujące wszelkie systemy zabezpieczeń i automatyki budynków, gwarantujące pełną wymianę danych pomiędzy tymi systemami.

  • Zintegrowany system wideo

Nadzór wideo jest jednym z kluczowych elementów związanych z zabezpieczeniami i zarządzaniem budynkiem. Zastosowanie systemu wideo firmy RISCO Group wraz z platformą zarządzania obiektem SynopSYS umożliwia monitoring, zapis i analizę obrazu wideo a także inteligentne, zintegrowane zarządzanie zdarzeniami.

  • Kontrola dostępu

Systemy kontroli dostępu RISCO Group zapewniają pełną elastyczność i idealne dopasowanie do każdego obiektu niezależnie od jego wielkości. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych, oferujemy systemy oparte o komunikację sieciową w zakresie narzędzi zarządzających, jak i modułów wykonawczych.

  • Systemy sygnalizacji włamania i napadu

RISCO Group produkuje szereg zaawansowanych urządzeń stosowanych w systemach sygnalizacji włamania. Oferta obejmuje zintegrowane systemy, centrale alarmowe, detektory oraz rozwiązania bezprzewodowe mające zastosowanie w wielu typach obiektów - od małych systemów domowych po rozwiązania dla biur i przemysłu.

Troska o innowacje. Troska o jakość. Troska o klientów. Oto RISCO Group.

www.riscogroup.com

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png