Wsparcie finansowe dla studentów z Ukrainy

poniedziałek, 14 marzec 2022 12:41

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom społeczności akademickiej, Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie uruchomiła procedurę uproszczoną przyznawania wsparcia finansowego dla studentów pochodzących z Ukrainy. Wsparcie ma formę jednorazowej zapomogi, która wynosi do 2500 zł.

Co należy zrobić?
• W celu otrzymania tego rodzaju wsparcia materialnego wypełnij załącznik numer 1 oraz 8 (dokumenty do pobrania poniżej) oraz pisemne oświadczenie zawierające informację o Twojej aktualnej sytuacji materialnej, miejscu pobytu (miasto w Polsce lub w Ukrainie).
• Jeżeli masz na utrzymaniu innych członków rodziny podaj ich liczbę oraz stopień pokrewieństwa, uwzględnij informację, ile osób wchodzących w skład Twojego gospodarstwa domowego pracuje.
• Jeżeli przekraczałeś/-aś granicę wskaż datę jej przekroczenia. Jeżeli przekroczyłeś/-aś granicę polską przez inny kraj, niż Polska (Litwa, Białoruś, Słowacja, Czechy, Niemcy, inne) prześlij zdjęcia z paszportu z widocznymi pieczątkami. W przypadku przekroczenia wjazdu do Polski bezpośrednio z Ukrainy nie jest to konieczne.
• Warunkiem otrzymania wsparcia materialnego jest posiadanie konta bankowego zarejestrowanego w Polsce.
• Wyślij komplet powyższych dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maksymalnie do 16.03.2022 do godz. 23.59. Nie ma konieczności osobistego dostarczenia dokumentów, jeżeli jednak jesteś w Polsce możesz to zrobić w pokoju F207.
• Dokumenty wypełnij w języku polskim.
• Otrzymywanie któregokolwiek ze stypendium nie ogranicza możliwości ubiegania się o zapomogę.
• Komisja stypendialna zbierze się w celu weryfikacji wniosków w dniu 17.03.2022. O decyzjach dowiesz się najszybciej, jak to możliwe.

Pamiętaj, że przedstawienie powyższej dokumentacji jest konieczne.
W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z Sekcją Spraw Bytowych Studentów i Osób Niepełnosprawnych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 22 59 00 727.

Załączniki:

Oświadczenie o niepobieraniu innych świadczeń

Wniosek o przyznanie zapomogi

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png