Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Bezpłatna pomoc psychologiczna

niedziela, 06 marzec 2022 11:27

Wsparcie dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy dotyczy również opieki psychologicznej. Właśnie dlatego Katedra Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie oferuje bezpłatną pomoc dla wszystkich potrzebujących osób pochodzących z Ukrainy.

Porad psychologicznych udzielamy zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim, stacjonarnie w naszej siedzibie WSM przy ul. Kawęczyńskiej 36 lub on-line na platformie Google Meet. Deklarujemy nasze wsparcie wierząc, że razem możemy więcej.

Zachęcamy do kontaktu:

+48 459 360 541
+48 791 704 529

Безкоштовна допомога психологічна

Підтримка для наших сусідові з-за східного кордону, також ма в собі психологічну підтримку. Саме тому кафедра Психології Визщої Школи Менеджменту в Варшаві пропонує безплатну допомогу для всіх хто цього потребує після приїзду з України.

Ми розмовляємо польською і українською мовами, зустрічі можуть бути стаціонарні в університеті за адресою Warszawa ul. Kawęczyńska 36, або on-line на платформі Google Meet. Допомагати, бо віримо, що разом зможемо зробити більше.

Телефони для контакту:

+48 459 360 541
+48 791 704 529

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png