Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Prof. Brunon HOŁYST o fałszywej informacji wysłanej do córki byłego szefa CBA

piątek, 25 luty 2022 17:41

Od niemalże roku były szef CBA, Paweł Wojtunik, oraz jego rodzina nękani są anonimowymi groźbami śmierci i tortur. Ostatnio atak przybrał na sile i na celowniku sprawców lub sprawcy znalazła się córka P. Wojtunika, do której ktoś zadzwonił i fałszywie poinformował o śmierci ojca. W tej sprawie wypowiedział się nasz ekspert z zakresu kryminologii prof. Brunon HOŁYST:

„(…) powiedzenie dziecku, że ojciec umarł jest niewyobrażalnym bandytyzmem. To nawet trudno porównać do gangsterskich metod.” I dodał: „To nie szaleniec za tym stał. To zaplanowane działanie.”
Źródło: https://www.rp.pl/sluzby/art19316411-polowanie-na-wojtunika-kto-dal-zlecenie-na-bylego-szefa-cba

prof. Brunon HOŁYST jest kierownikiem katedry Katedry Kryminalistyki i Kryminologii w WSM.


Inne wypowiedzi prof. Brunona HOŁYSTA znajdziesz m.in. w:
• B. HOŁYST: Zabił się w urzędzie, bo chyba chciał, żeby czuła się winna. Przybywa samobójstw popełnianych publicznie. Newsweek 21.11.2021 r.
• B. HOŁYST: Samotność w mundurze. Ocena samobójstw popełnianych przez funkcjonariuszy policji. Gazeta Wyborcza 04.02.2022 r.
• B. HOŁYST: Dożywocie bez nadziei i szansy na wolność. Opinia o resocjalizacji w przypadku bezwzględnego dożywocia. Rzeczpospolita 15.02.2022 r.

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png