Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Skuteczne zarządzanie czasem, czyli ja i moje nawyki

piątek, 25 luty 2022 17:24

Koło Naukowe Studentów Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie zaprasza na bezpłatny warsztat z dr Angeliką KLESZCZEWSKĄ-ALBIŃSKĄ.

Spotkanie online odbędzie się 3.03.2022 od godziny 20:00 na platformie MS Teams. Kod do zespołu MS Teams: kuso1q5

O zarządzaniu sobą i kształtowaniu zdrowych nawyków napisano i powiedziano już bardzo wiele. Mimo że sięgamy po różne poradniki czy podcasty na ten temat i staramy się „brać w garść już od jutra”, to dość często efekty naszych działań pozostają niezadowalające.

Warto w tym kontekście przyjrzeć się przekonaniom na swój temat, powszechnym mitom dotyczącym dbania o siebie oraz praktycznym sposobom budowania i rozwijania własnej higieny psychicznej. Są to bowiem czynniki mające wpływ na skuteczność zarządzania czasem oraz formowania zdrowych nawyków w tym obszarze.

Proponowany warsztat ma na celu:

  • Przypomnienie najważniejszych faktów na temat zarządzania czasem
  • Omówienie podstawowych strategii zarządzania sobą w czasie
  • Identyfikację dysfunkcyjnych przekonań na temat czasu, zarządzania nim i dbania o siebie utrudniających skuteczne działanie.


Czas trwania warsztatu: 90 minut
ZAPRASZAMY!

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png