Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

WSM w mediach – wywiad w Radiu dla Ciebie. Introwertycy mogą być dobrymi menedżerami

czwartek, 13 styczeń 2022 08:47

2 stycznia obchodziliśmy Światowy Dzień Introwertyka. Z tej okazji jako ekspert tematu wypowiadała się w Radiu dla Ciebie nasza psycholog — dr Ewa WOJTOWICZ, zastępca dyrektora Instytutu Pedagogiki i Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej.

dr Ewa Wojtowicz 1

W rozmowie przeprowadzonej przez redaktora Łukasza BADOWSKIEGO, poruszano tematy natury introwertyków, ich funkcjonowania w szkołach, pracy czy w czasie pandemii COVID-19. Pani dr Ewa WOJTOWICZ przypomina, że:

„(...) w wielu zadaniach menedżerskich introwertycy sprawdzają się świetnie i poszukiwanie na ich miejsce ekstrawertyków byłoby błędem. Introwertycy dobrze radzą sobie z danymi, informacjami. Poszukują innych rozwiązań (niż ekstrawertycy – przyp.red.). Mają bardzo efektywną pamięć długotrwałą, co jest w wielu zadaniach bardzo atrakcyjne”.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, a wszystkich introwertyków, którzy chcieliby zostać menedżerami na studia do naszej uczelni!

Link do audycji (fragment wywiadu z Panią dr Ewą WOJTOWICZ)

Wywiad pochodzi ze strony internetowej Radio dla Ciebie.

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png