Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Nauka bez granic — WSM za sprawą prof. Brunona HOŁYSTA w Nigerii

środa, 12 styczeń 2022 10:16

Na Uniwersytecie Nasarwa w Keffi w Nigerii, odbyła się promocja 3 książek prof. Brunona Hołysta. Wydarzenie mało miejsce 16 grudnia 2021 r., zaś promowane dzieła to „Fundamentals of Criminal Psychology” (Psychologia kryminalistyczna), “Criminology” (Kryminologia) oraz “Suicidology” (Suicydologia).
W spotkaniu promocyjnym, które zgromadziło kilkuset zainteresowanych, udział wzięli Ambasador Polski Pani Joanna Tarnawska, liczni przedstawiciele nigeryjskiej administracji, władze Uniwersytetu Nasarawa oraz studenci.


Pani Ambasador podkreśliła wartość publikacji prof. Brunona Hołysta dla wszystkich studentów i adeptów kryminologii, którzy w swojej pracy będą spotykać się z przestępczością. Zaś Przewodniczący wydarzeniu Pan Edward David Onoja, przedstawiciel gubernatora, chwalił współpracę pomiędzy Polską a Nigerią, uznając wydanie książek prof. Brunona Hołysta za istotny czynnik w zakresie zwalczania przestępczości.


Prezentacja książek spotkała się z dużym zainteresowaniem nigeryjskiej prasy i telewizji. Wydarzenie przyczyniło się także do zacieśnienia współpracy polsko-nigeryjskiej.

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png