Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

PS – Pomóż Seniorom – weź udział w kiermaszu świątecznym

czwartek, 18 listopad 2021 10:47

Zróbmy coś dobrego – pomóżmy seniorom! Samorząd Studencki WSM wspiera Fundację Beneficjum i pomaga najbiedniejszym seniorom poprzez zakup prostego sprzętu medycznego (ciśnieniomierzy, glukometrów, termometrów) oraz paczek z żywnością i środkami czystości.

Do 30 listopada 2021 roku będzie trwała zbiórka rzeczy na kiermasz świąteczny. Możecie przynieść na kiermasz: rękodzieło, biżuterię, naczynia, odzież i obuwie, gry planszowe, zabawki, puzzle, książki, drobny działający sprzęt elektryczny. 

Dary rzeczowe można zostawić w:
F-211 (pokój samorządu) we wtorki od 14 do 16 i w soboty od 10 do 12;
Na szatni;
Sienna 72/1 (siedziba fundacji)

image0 1

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png