Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

WSM w mediach — wywiad w Radiu dla Ciebie

czwartek, 28 październik 2021 12:02

27 października w audycji „Południe z Animuszem” gośćmi programu byli dr Roland Łukasiewicz – socjolog i politolog z WSM oraz Maksymilian Kobus – przewodniczący Samorządu Studentów WSM.

lukasiewicz

Frame 4

W rozmowie z redaktorem Marcinem Styczniem, poruszane były tematy pandemii i funkcjonowania studentów w nauczaniu hybrydowym, a także wykluczenia technologicznego i społecznego. Jednym z poruszanych zagadnień była kwestia międzynarodowej społeczności studentów WSM.

Doświadczenia roku pokazały nam, że nie tylko umiemy wykorzystać komunikatory internetowe, ale mamy też możliwość wykorzystania formy hybrydowej. Jest to fajne, bo studenci zauważyli możliwości zwiększenia form komunikacji przez platformy, jak dodawanie zadań i publikacji. To mamy już przećwiczone i jest to wartość dodana – powiedział dr Roland Łukasiewicz.

Cały wywiad można odsłuchać poniżej.

Wywiad pochodzi ze strony internetowej Radia dla Ciebie.
Źródło: https://www.rdc.pl/podcast/poludnie-z-animuszem-roland-lukasiewicz-o-problemach-studentow/

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png