Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Projekt Senior w Potrzebie

wtorek, 08 czerwiec 2021 13:17

Fundacja Charytatywna Beneficjum w 2020 roku rozpoczęła projekt Senior w Potrzebie dla osób w podeszłym wieku. Regularnie kupujemy i przekazujemy seniorom produkty spożywcze, środki czystości, dofinansowujemy leczenie i rehabilitację, pomagamy w drobnych porządkach domowy oraz wyprowadzamy psy na dwór.

W ramach projektu nawiązaliśmy porozumienie z Wyższą Szkołą Menadżerską, która zgłosiła chęć pomocy w pozyskaniu żywności oraz środków czystości.

Zbiórka będzie trwała cały czerwiec 2021!

Pudła na produkty znajdują się w szatni (parter) i w dziale marketingu (F112, pon.-pt. od 9 do 16)

Lista produktów, które przekażemy seniorom:

Spożywcze:
kasze, ryż, makarony, mąki, cukier, przyprawy, słodycze, woda, soki, mleko uht, przetwory warzywne i owocowe, konserwy mięsne, olej, musztarda, ketchup majonez, miod, herbata, kawa zwykła i zbożowa, karma dla zwierząt dla kotów i psów.
Środki czystości:
Proszek do prania, płyn do płukania, gąbki, ścierki, płyn do mycia naczyń, do mycia podłóg, płyn do czyszczenia powierzchni, żel pod prysznic, kostki wc, płyn do wc, płyn do kąpieli, szampon, odżywka, kremy do golenia, maszynki jednorazowe, mydło, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, papier toaletowy, ręczniki kuchenne, chusteczki higieniczne.

Zapraszamy wszystkich studentów do wspólnego pakowania paczek! Szczegóły dotyczące terminu pakowania i przekazania paczek seniorom zostaną ustalone po zakończonej zbiórce.

Dla wszystkich chętnych oraz osób, które nie będą w stanie fizycznie zaangażować się w akcję zapraszamy do przyłączenia się do naszej zbiórki finansowej dostępnej na naszej stronie internetowej:
https://beneficjum.com/projects-post/senior-w-potrzebie

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png