Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Seminarium PKA - Forum Jakości 2021

wtorek, 08 czerwiec 2021 12:28

Forum Jakości poświęcone jest refleksji nad wpływem wydarzeń minionego roku (związanych z ogłoszeniem w dniu 20.03.2020 r. stanu epidemii COVID 19 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej) na teraźniejszość i przyszłość szkolnictwa wyższego w Polsce. Pandemia COVID 19 sprawiła, że zarówno uczelnie, Polska Komisja Akredytacyjna, jak i pozostali interesariusze systemu szkolnictwa wyższego stanęli w obliczu trudnych do przewidzenia zmian na wielu płaszczyznach. Nastąpiło gwałtowne przejście od modelu tradycyjnego zarządzania uczelniami do modeli umożliwiających sprostanie wyzwaniom spowodowanym przez pandemię i zapewniających szybką adaptację do realizacji procesu kształcenia w warunkach niepewności. Zmianie uległo funkcjonowanie instytucji szkolnictwa wyższego nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W krótkim czasie zredefiniowana została również społeczna misja uczelni na skutek rodzących się wobec nich nowych oczekiwań.

Program oraz informator do pobrania poniżej

Kto?
Wszyscy interesariusze procesu kształcenia

Gdzie?
Platforma ClickMeeting

Kiedy?
09.06.2021 (środa) od 08:30 do 19:10

Ze względu na duże zainteresowanie uczestnictwem w Forum Jakości, rejestracja na wydarzenie została przedłużona. Można jej dokonać za pośrednictwem niniejszego linku

https://bpka.clickmeeting.com/seminarium-polskiej-komisji-akredytacyjnej-forum-jakosci-2021/register?_ga=2.266462734.1447084910.1622109667-1400481017.1582098156&_gac=1.120469626.1620630941.Cj0KCQjws-OEBhCkARIsAPhOkIb_DdMLA8Xje-neWuXovSyjQIS_tekhQ7LwZIUkI1m7wotkz998DmwaAqhSEALw_wcB

do czasu rozpoczęcia konferencji. W związku z tym, iż dotychczas zarejestrowało się blisko 1000 osób, organizatorzy zapewnią transmisję Forum Jakości w czasie rzeczywistym za pośrednictwem jednego z portali internetowych. Transmisja będzie dostępna automatycznie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którym nie uda się dołączyć bezpośrednio do wirtualnego pokoju wydarzenia, w przypadku, gdy będzie w nim zalogowanych w danym momencie 1000 użytkowników.

 

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png