Webinar: Psychologia w praktyce. Efektywna komunikacja w oparciu o NVC, czyli porozumienie bez przemocy

wtorek, 13 kwiecień 2021 09:03

Koło Naukowe Studentów Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu ,,Psychologia w praktyce" z mgr Ewą Sawicką (Psycholog, Terapeuta, Coach, Trener).

Spotkanie odbędzie się online 16 kwietnia 2021 o godzinie 18:0 na platformie MS Teams.

Webinarium jest okazją do zapoznania się z tematyką efektywnej komunikacji w oparciu o NVC, czyli porozumieniu bez przemocy Marshalla Rosenberga.

Prowadząca opowie, czym różni się język żyrafy od języka szakala, przekaże również informacje, jak powinno się porozumiewać metodą NVC by komunikacja z pozostałymi uczestnikami procesu przebiegała efektywnie.

Mgr Ewa Sawicka - jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - specjalność psychologia rozwojowa i wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe „Trening Twórczości i Arteterapia” w Studium Terapii i Treningu Grupowego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, jest również terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz certyfikowanym coachem. Ukończyła Szkołę Trenerów w Grupie SET. Pracuje w duchu Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga (NVC), wykorzystując metody TSR oraz coachingu.

Od ponad 15 lat współpracuje z publicznymi i niepublicznymi placówkami oświatowymi - poradniami, przedszkolami, szkołami – sprawując opiekę psychologiczną nad dziećmi, prowadząc własne projekty szkoleniowe i warsztatowe dla nauczycieli i rodziców, a także autorskie zajęcia dla dzieci i młodzieży, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Nie jest jej obce rozwiązywanie konfliktów czy występowanie w roli mediatora.Od 2016 r. związana jest z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, gdzie prowadzi szkolenia otwarte dla nauczycieli oraz szkoleniowe rady pedagogiczne w ramach Warszawskiego Modelu Wspomagania szkół i przedszkoli. Nieustannie rozwija się i doskonali swoje umiejętności na licznych szkoleniach, kursach kwalifikacyjnych, warsztatach. Zdobytą wiedzę praktycznie wykorzystuje w swojej pracy.

Link do wydarzenia:
https://tiny.pl/r43zw

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png