Możliwość zdalnego odbycia praktyk studenckich w Centrali NFZ

poniedziałek, 21 grudzień 2020 09:18

W związku ze zwalczaniem epidemii COVID-19 oraz koordynacją szczepień przeciw tej chorobie, Narodowy Fundusz Zdrowia poszukuje studentów, którzy mogliby odbyć praktyki w tej instytucji, polegające głównie na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19. NFZ zapewnia materiały merytoryczne: skrypty i bazy wiedzy niezbędne do realizacji zadań oraz dostęp do aplikacji klienckiej pozwalającej na wykonywanie zadania związanego z odbieraniem telefonów od klientów.

Termin rozpoczęcia praktyk: pierwsza grupa studentów, druga połowa stycznia, początek lutego 2021 r.

Obszar działania: praca zdalna, możliwa do realizacji z domu, inne formy ustalone w ramach porozumienia z uczelnią

Da kogo: kierunki studiów: zdrowie publiczne, socjologia, psychologia, administracja, informatyka, analiza danych i pokrewne do wskazanych

Firma zgłoszenia: zgłoszenie chęci uczestnictwa w projekcie poprzez wysłanie formularza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do wiadomości (dw:) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! W tytule maila proszę napisać KIERUNEK, praktyki NFZ np. INFORMATYKA, praktyki NFZ

Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z dostaniem się do projektu, a jedynie wyrażeniem chęci uczestniczenia w nim.

Imię i nazwisko*

Numer indeksu

Kierunek studiów

Rok studiów

tryb studiów (stacjonarne, niestacjonarne)

Iksińska Zofia

3456

Pielęgniarstwo

3

stacjonarne

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png