Zajęcia odbywają się w formie online na platformach Moodle oraz MS Teams

piątek, 20 marzec 2020 10:16

Drodzy studenci,

Pamiętajcie, że w związku obecną pandemią COVID-19, możliwe jest korzystanie z zajęć w formie online.

Skorzystajcie z platformy Moodle, znajdziecie tam materiały wykładowe oraz rozwiążecie udostępnione testy i kolokwia z danych przedmiotów. Będziemy ją stale rozbudowywać i uzupełniać.

Sprawdźcie swoje kierunkowe grupy na Facebooku lub skontaktujcie się w tej sprawie ze Starostą, w jaki sposób dany Wykładowca przekaże Wam materiały zastępujące fizyczne wykłady.

Niektórzy wykładowcy prowadzą zajęcia z użyciem programu Microsoft Teams - społeczność akademicka WSM ma zapewniony bezpłatny dostęp do pakietu Office 365

W razie pytań, na stronie internetowej w zakładce "Kontakt" znajdziecie adresy mailowe do poszczególnych opiekunów grup w dziekanacie.

Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Studenci zaliczyli sesję, obronili prace dyplomowe i ukończyli Rok Akademicki w terminie. Bacznie obserwujemy panującą sytuację, o wszystkich zmianach i postanowieniach będziemy na bieżąco Was informować.

Śledźcie naszego Facebooka oraz informacje zamieszczane w zakładce dotyczącej obecnej sytuacji na uczelni.

Dbajcie o siebie i #ZostańciewDomu

DZIEKANATw dniach: 16.03, 23.03, 30.03.2022 (środy), Dziekanat pełni dyżury do godziny 17:00, celem usprawnienia procesu przedłużania ważności legitymacji.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png